Kniha návštěv

Datum: 27.07.2011

Vložil: Miloš Novák

Titulek: Doufám, že Vás jednou také někdo tak vypeče, jako Vy mě.

Důrazně varuji před panem Felgerem. Je nespolehlivý. Důkazem jsou dvě fasády, které pro mě dělal. Pan Felger mě stál spoustu peněz, poškodil jméno firmy a mé v očích mých zákazníků a známých. Pokud by někdo chtěl podrobnosti o práci této firmy, ať mě kontaktuje na novak@boltiv.cz. Jedná se o firmu, kde slovo termín a řemeslo je sprosté slovo. Ani jednu fasádu nestihli v termínu a to minimálně o měsíc (což je u klasického RD, dle mého názoru víc než podivné), ale když jsem pak odjel na týden do zahraničí, tak se prostě sebrali a beze slova zmizeli od nedodělané zakázky. Pokud se tedy někdo chce zbavit přebytečných peněz a nechat si odfušovat práci na domě, je to ta nejlepší volba. Ideálně pokud dáte zálohu na práci, nemusíte se bát, že by to snad proběhlo v pořádku. Pokud by tedy někdo zvažoval, že této firmě nějakou práci zadá, doporučuji si nejdříve zkontrolovat jejich realizace. Dvěma jsem byl osobně svědkem (a bohužel i objednatelem) a rád každému ukážu a vysvětlím, jakou práci firma Zednictví-Felger odvádí... Přeji hezký den a doufám, že tento příspěvek zabrání dalším škodám na majetku a duševním zdraví potenciálních zákazníků. M. Novák


Zpět na diskuzi